צור קשר:
שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:
יישוב:*
הערות:
 

סוככים

סוככי זרועות חשמליים לבית

סוככים, הם מוצר נדרש בארץ, אם לדירות או לבתים פרטיים, בגלל ימי השמש הרבים שיש בישראל. בגלל שאיכות החיים עלתה וכן הטכנולוגיה השתפרה, רבים מזמינים סוככי זרועות חשמליים לבית. מדובר על תוספי בנייה קלים, כך שסוככי הזרועות אינם דורשים ברישוי כלשהו מהוועדה לתכנון ובנייה במקום מגוריכם, בניגוד לסוככים קבועים. הסוככים, מופעלים באמצעות מנוע חשמלי שיכול להיות אפילו יותר מאחד, תלוי בגודל של הסוכך. ישנם דגמים רבים של סוככים אלה, כמו למשל סוכך קסטה, כאשר הסוכך מתקפל הוא נמצא במין קופסא, כך שהוא מסודר ואינו קולט אבק. ישנן גלגלות מיוחדות שנעות על כבלים, בדומה לסוככי מזילות, כך שהדגמים הם רבים ומגוונים ויש לעמוד על טיבם, באמצעות מידע שתרכשו וכן, ייעוץ מבעל מקצוע המתמחה בתחום זה.
 
בררו לגבי הדגמים והמחירים של סוככי זרועות חשמליים
 
כמובן, כמו בכל מוצר, אנו נחפש את הדגמים השונים של הסוככים וכן את המחירים, כך שניתן יהיה למצוא את הסוכך האידיאלי , לאחר שביצענו סקר מקיף וביררנו את הפרטים השונים של סוככי זרועות חשמליים לבית.  סוככים נפתחים, מאפשרים לנו לשפר את התנאים  השונים, כגון הצללה מהשמש והגנה מפני הגשם. היתרון בסוככי הזרועות, הוא שאין צורך בבנייה והסוכך ניתן לכוון על פי הצורך שלנו. ההצללה היא מלאה, היות וסוככי הזרועות מכוסים בבד דקורטיבי ומיוחד, העמיד לשמש ולגשם. סוככי זרועות, מותקנים על שטח פתוח. כל הסוגים של סוככי זרועות הפועלים על חשמל, נוחים להפעלה ואם נוסיף גם חיישנים כגון חיישני גשם או חיישני טלטל נגד הרוח, נוכל ליהנות מהם  יותר.

האיכות של הבד בסוככי הזרועות
 
האיכות של  סוככי זרועות חשמליים לבית, היא חשובה שכן, ככל שנבחר בד איכותי יותר, כך תהיה לנו  הגנה טובה יותר והסוככים יחזיקו מעמד לשנים רבות. גם בבתי עסק רבים, ניתן למצוא סוככי זרועות כאשר ניתן לשבת בחוץ בבית קפה או מסעדה בימי הקיץ, כאשר השטח מוצל באמצעות סוככי זרועות דקורטיביים המוסיפים פרקטיות ועיצוב למסעדה או בית הקפה. שי לוודא לגבי התקנה מקצועית, הוראות תחזוקה ואחריות.